Salon


Siódma Aleja - Salon Kosmetyczny w Rumi na ulicy Dębogórskiej 7B to miejsce w którym profesjonalizm, pasja, precyzja i kilkunastoletnie doświadczenie dają ujście w postaci niezwykle artystycznych lub klasycznie eleganckich paznokci i makijaży.

Salon kosmetyczny powstał z marzeń o miejscu w którym kobiety będą mogły zaznać relaksu po trudnym dniu i otoczyć siebie oraz swoje dłonie fachową opieką i troską w towarzystwie najlepszej kawy, domowego ciasta, przyjemnej muzyki i doskonałej atmosfery.

Wszystkim Klientkom gwarantuję w pełni profesjonalne zabiegi wykonywane na markowych produktach najwyższej jakości, bo to one, moje Klientki są tutaj najważniejsze.

Kocham to co robię i nigdy nie ustaję w dążeniu do doskonałości toteż nieustannie podnoszę swoje kompetencje u światowych szkoleniowców, dzięki czemu wszystkie zdobienia malowane są przeze mnie ręcznie, a ja tworzę z nich niepowtarzalne dzieła sztuki.

Każda zadowolona Klientka to filar mojej działalności.

Siódma Aleja - gabinet kosmetyczny Rumia (blisko Reda, Wejherowo, Gdynia).

Ekspert stylizacji paznokci
Technik usług kosmetycznych
Kosmetolog ze specjalizacją
wizaż i stylizacja

 

Niezwykle artystyczne lub klasycznie eleganckie paznokcie i makijaże

Oferta

Paznokcie
Paznokcie

Piękne paznokcie na zdrowych i zadbanych dłoniach to cel, do którego dążę obsługując moje Klientki. Paznokcie mogą być artystyczne, niezwykłe i wyjątkowe, z ręcznie malowanymi zdobieniami lub klasyczne i eleganckie, w zależności od nastroju lub potrzeb miejsc, chwili, wydarzenia.

Więcej

Makijaz

Makijaż

Makijaż to bardzo istotny element naszego kobiecego "stroju". Wszystkie makijaże wykonuję z wykorzystaniem najwyższej jakości markowych produktów czołowych producentów. Zapraszam na makijaż dzienny, wieczorowy, makijaż ślubny na próbę i na ten właściwy.

Więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress